JUDĖTI. TOBULĖTI. ATRASTI.
+370 670 30061
JUDĖTI. TOBULĖTI. ATRASTI.
+370 670 30061

MILDA JOKIMIENĖ

“Sveikame kūne – sveika siela!”

Milda sportuoja beveik visą gyvenimą, yra išbandžiusi daug sporto šakų. Žavisi kūno tobulinimu, sveika gyvensena. Profesionaliai sportuoti pradėjo studijuodama universitete, aktyviai užsiėmė lengvuoju atletizmu. Vėliau susidomėjo baletu, atrado pilvo šokį, jogą, Kalanetiką. Po nėštumo, norėdama atstatyti kūno formas ir siekdama pagerinti savijautą, pradėjo intensyviau užsiimti Kalanetika. Per trumpą laiką, taisyklingai sportuojant, Kalanetikos treniruotės davė itin teigiamų rezultatų – pagerėjo savijauta, atsirado akivaizdžiai matomi kūno pokyčiai. Todėl pradėjo nuosekliai domėtis Kalanetika kaip sporto rūšimi, o taip pat jos sąsajomis su sveika gyvensena. Dvejus metus nuolat ir intensyviai dirbo pas profesionalę baleriną, vėliau pas Kalanetikos specialistę Aušrą Jurkevičiūtę. Įgavusi pasitikėjimo, pradėjo ją pavaduoti, o vėliau ir dirbti savarankiškai. Įgijusi patirties ir pasiekusi rezultatų, baigė kursus Lietuvos edukologijos universitete, taip pat Profesinių kompetencijų tobulinimo institute. Įgijo trenerės licenziją ir šiuo metu dirba Body Lounge treniruočių namuose. Kalanetika, anot trenerės, yra ne tik malonumas, mankšta, bet ir sveikatos stiprinimo priemonė. Tai saugūs judesiai, kurie nealina kūno, suteikia energijos, išlaisvina iš kasdien patiriamos įtampos. Natūralu, kad tokia mankšta suteikia pozityvios energijos, jaunina kūną, kuris tampa sveikesnis, gražesnis bei lankstesnis. Pasak trenerės, malonu stebėti, kai nuolat treniruojantis, tobulėjama ir yra galimybė pritaikyti visą Kalanetikos teoriją praktiniuose užsiėmimuose.

Sertifikatai

  • European Fitness School – „Group Fitness sessions. Basic of Step“. B-License

  • European Fitness School – „Group Fitness sessions. Basic of Power“. B-License

  • European Fitness School – „Group Fitness sessions. Basic of Aeroclassic“. B-License

  • European Fitness School – „Group Fitness sessions. Basic of Pilates“. B-License

  • European Fitness School Diploma B-License

  • 2008 m. Natallie Becker praktinis ir teorinis pilvo šokio „Belly Dance“ seminaras. Egiptas.

  • 2014 m. Annos Glazovskos praktinis ir teorinis seminaras. Judesių Fiziologija. Kalanetikos metodo taikymo ypatumai sveikatingumo pamokose. Callanetics Workshop.

  • 2015 m. Annos Glazovskos praktinis ir teorinis seminaras. Judesių Fiziologija. Kalanetikos metodo taikymo ypatumai sveikatingumo pamokose. Callanetics Workshop naudojant inventorių.

  • 2015 m. tobulino bendrąsias bei dalykines kompetencijas kvalifikacijos ir tobulinimo seminare: „Didžiųjų kamuolių taikymas Kalanetikos užsiėmimuose.