JUDĖTI. TOBULĖTI. ATRASTI.
+370 670 30061
JUDĖTI. TOBULĖTI. ATRASTI.
+370 670 30061

AGNĖ STANKEVIČIŪTĖ

“Mylėkime savo kūną.”

Nuo vienuolikos metų aktyviai šokau šiuolaikinį-modernų šokį grupėje “Gama”. Su šia trupe gyvenau dvylika metų – tai suteikė daugybę iššūkių, neįkainojamą sceninę patirtį, skatino niekad nesustoti, nenuolaidžiauti sau, nuolat siekti aukštesnių rezultatų bei mokytis iš savo klaidų.  Galima sakyti, kad augome kartu su kolektyvu “Gama”  – tapome daugybės respublikinių ir tarptautinių konkursų nugalėtojais,  dalyvavome eilėje šiuolaikinio šokio festivalių, atlikome choreografinę dalį miuzikluose “Velnio nuotaka” (2003) ir “Tadas Blinda” (2004).  Vėliau šie įgūdžiai ir nuolatinis noras judėti persikėlė į aktyvų laisvalaikį: kalnų žygiai, slidinėjimas, irklentės, įvairūs maratonai, orientacinės varžybos, pėsčiųjų ir baidarių žygiai bei kitokie savęs išbandymai. Šiuo metu tai dar vis užima didžiąją mano laisvalaikio dalį. 

Pilates treniruočių metodu susidomėjau kiek vėliau, dirbdama sėdimą darbą, kuomet ieškojau būdų atsikratyti nugaros skausmų bei paleisti susikaupusį stresą. Pradžioje nesitikėjau, kad iš pažiūros tokie elementarūs ir nesudėtingi pratimai gali taip kokybiškai ir teigiamai veikti kūną bei mintis. Dėka nuoseklių treniruočių ėmiau visiškai kitaip jausti savo kūną ir panorau gilinti žinias šioje srityje bei dalintis jomis su kitais – taip tapau trenere. Šiuo metu intensyviai plečiu savo žinias įvairiuose seminaruose ir stengiuosi “užkrėsti” visus meile savo kūnui.

Pilates – tai unikali raumenų tempimo ir stiprinimo pratimų sistema, sukurta Džozefo Pilates XX a. pirmoje pusėje, ir sėkmingai naudojama bei tobulinama iki šiol. Pati įsitikinau, kad Pilates pratimai tinka visiems žmonėms, nepaisant amžiaus ar fizinio pasirengimo. Savo treniruotėse ypatingą dėmesį skiriu koncentracijai, taisyklingam kvėpavimui bei pratimų atlikimo vientisumui. Didžioji treniruotės dalis yra skirta pilvo bei nugaros raumenims, o ypač – jų vidiniam sluoksniui stiprinti. Stiprus vidinių raumenų “korsetas” – tai ne tik plokščias pilvas ir graži laikysena, bet ir geresnis kūno balansas bei koordinacija. Pilates trenituotės padės jūsų kūnui tapti stipresniu, atsikratyti nugaros, pečių juostos ar sprando skausmų, o grakštesnes kūno linijas pamatysite jau po kelių savaičių, sportuojant bent 3 kartus per savaitę.