JUDĖTI. TOBULĖTI. ATRASTI.
+370 670 30061
JUDĖTI. TOBULĖTI. ATRASTI.
+370 670 30061

ADELĖ PAVLIUKEVIČIŪTĖ

Adelė nuo pat mažens šoko ir sportavo, tad visai nenuostabu, kad ir baigusi mokyklą pasirinko šokio pedagogikos studijas. Ir nors šokis turėtų stiprinti kūną, Adelę pradėjo kamuoti stuburo skausmai. Išbandžiusi vaistus, masažus, yogą, įvairius nugaros stiprinimo pratimus, Adelė suprato, kad jų visų efektas – trumpalaikis. Rūpestis savo kūnui ir užsispyrimas pasiekti tikslą pastūmėjo ją gilintis į žmogaus anatomiją, kaip veikia kūnas atliekant vieną ar kitą pratimą, galiausiai, kaip sportuoti sau nekenkiant. Taip Adelė atrado Pilates mankštą, kuri, laikui bėgant, tapo ir jos aistra, ir darbu. Pirmiausia Adelė lankė privačias Pilates pamokas su tikslu padėti sau, o įgijusi žinių ir praktikos suprato, kad neištvers nepasidalinusi tuo ir su kitais, todėl įgijo Pilates trenerės diplomą. Šiuo metu Adelė yra Pilates trenerė, veda mankštas suaugusiems, o taip pat dirba su negalią turinčiais žmonėmis.

  1. European Fitness School; Fitneso mokymo centras „Aeromix“ B-Licence „Group Fitness sessions. Basics of Pilates;
  2. European Fitness School; Fitneso mokymo centras „Aeromix“ B-Licence „Pilates matwork intermediate“;
  3. European Fitness School; Fitneso mokymo centras „Aeromix“ B-Licence „Evaluation and correction of the posture“;
  4. European Fitness School; Fitneso mokymo centras „Aeromix“  DIPLOMA PILATES TRAINER B-Licence“ Methods and structures“;
  5. European Fitness School; Fitneso mokymo centras „Aeromix“  B-Licence „Pilates with rollers and rings“
  6. Treniruočių studija „Stimulus“. Seminaras su kineziterapeute Inga Balčiūniene „Laikysenos įtaka ir svarba moters sveikatai“.
  7. Treniruočių studija „Stimulus“. Seminaras su dr. Simona Pajaujiene „Naujoko iššūkiai sporte“.