JUDĖTI. TOBULĖTI. ATRASTI.
+370 670 30061
JUDĖTI. TOBULĖTI. ATRASTI.
+370 670 30061

Gruodžio 15 d. 11.00 val. šventinis dviejų dalių renginys

1 dalis. Susitikimas su Kelionių istorijos, Taip gyventi verta, Minčių srautas ir kitų knygų autoriumi ANDRIUMI UŽKALNIU. Susitikimo tema –  KELIONĖS, KVEPALAI IR GYVENIMO ATRADIMAI. Jam talkins mūsų mėgstamas ir mylimas kineziterapeutas ir pilates treneris Artūras Čižas.

Daugiau apie susitikimo herojų: Andrius Užkalnis buvo BBC redaktorius, vedė BTV ir INFO TV laidas, rašė laikraščiui „Lietuvos Rytas“, portalams Lrytas.lt, Alfa.lt ir nuo 2015-ųjų yra portalo Delfi apžvalgininkas bei UŽKALNIO žurnalo leidėjas bei autorius. Beveik dešimtį metų rašo restoranų apžvalgas savo sukurtame portale Laukinės Žąsys, o šiais metais pradėjo vertinti ir kvepalus. Andrius Užkalnis turi didžiausią žinomą privačią kvepalų kolekciją Lietuvoje ir yra apkeliavęs šešiasdešimt pasaulio šalių, kai kurias – net po penkiolika kartų – kaip Japoniją. Gyveno Ganoje, Britanijoje, o dabar vis daugiau laiko leidžia JAV.

Būtina registracija! VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS! P A S K U B Ė K I T E

Užsiregistravusiems iki gruodžio 5 d. – su nuolaida (15 eur į abu renginius), registruojantis po 12 05 dienos renginio kaina po 10 eur (20 eur į abu renginius) susitikimas, gongai)) Registracija: el.p.: registracija@bodylounge.lt arba tel. 8670 30061

Related Posts

Leave a Reply