MOVE. IMPROVE. DISCOVER.
+370 670 30061
MOVE. IMPROVE. DISCOVER.
+370 670 30061

December 15th 11am a festive two-part event

1 dalis. Susitikimas su Kelionių istorijos, Taip gyventi verta, Minčių srautas ir kitų knygų autoriumi ANDRIUMI UŽKALNIU. Susitikimo tema –  KELIONĖS, KVEPALAI IR GYVENIMO ATRADIMAI. Jam talkins mūsų mėgstamas ir mylimas kineziterapeutas ir pilates treneris Artūras Čižas.

Daugiau apie susitikimo herojų: Andrius Užkalnis buvo BBC redaktorius, vedė BTV ir INFO TV laidas, rašė laikraščiui „Lietuvos Rytas“, portalams Lrytas.lt, Alfa.lt ir nuo 2015-ųjų yra portalo Delfi apžvalgininkas bei UŽKALNIO žurnalo leidėjas bei autorius. Beveik dešimtį metų rašo restoranų apžvalgas savo sukurtame portale Laukinės Žąsys, o šiais metais pradėjo vertinti ir kvepalus. Andrius Užkalnis turi didžiausią žinomą privačią kvepalų kolekciją Lietuvoje ir yra apkeliavęs šešiasdešimt pasaulio šalių, kai kurias – net po penkiolika kartų – kaip Japoniją. Gyveno Ganoje, Britanijoje, o dabar vis daugiau laiko leidžia JAV.

Būtina registracija! VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS! P A S K U B Ė K I T E

Užsiregistravusiems iki gruodžio 5 d. – su nuolaida (15 eur į abu renginius), registruojantis po 12 05 dienos renginio kaina po 10 eur (20 eur į abu renginius) susitikimas, gongai)) Registracija: el.p.: registracija@bodylounge.lt arba tel. 8670 30061

NEWS

Leave a Reply

Newsletter

Dėkojame už apsilankymą BODY LOUNGE svetainėje ir tikimės pasimatyti mūsų treniruočių salėse! Norėdami gauti išskirtinius BODY LOUNGE treniruočių namų pasiūlymus ir naujienas bei tapti BODY LOUNGE bendruomenės dalimi, registruokitės čia suvesdami savo kontaktus.

Jeigu norėtumėte užsukti į treniruotes - spauskite nuorodą "Registruotis pirmai pamokai". ;)

en_USEN