JUDĖTI. TOBULĖTI. ATRASTI.
+370 670 30061
JUDĖTI. TOBULĖTI. ATRASTI.
+370 670 30061

7 priežastys, kodėl verta rinktis Vinyasa Yoga

7 priežastys, kodėl verta rinktis Vinyasa Yoga

Pradedančiajam gan sudėtinga susigaudyti jogos terminologijoje – „Ashtanga“, „Bikram“, „Vinyasa“… Vinyasa reiškia – judesio ir kvėpavimo sinchroniją, kas iš esmės pilnai apibrėžia šią sąvoką.

Ar pradedančiajam, ar patyrusiam jogui, Vinyasa – yra vienas geriausių ir populiariausių pasirinkimų, dėl daugybės priežasčių.

1. Tu išliksi susikaupęs, eidamas su srautu.

Tikriausiai teko girdėti frazę „Vinyasa Flow“ – kuri apibūdina judėjimą nuo vienos asanos prie kitos, pajungiant kvėpavimo techniką.

Instruktorius palaiko nuoseklų ir sklandų judėjimą, sinchronizuotą su kvėpavimu, kuris leidžia susifokusuoti ir koncentruotis į čia ir dabar. Jei pastebite, kaip Jūsų protas klaidžioja atliekant asanas – Vinyasa Yoga yra tai, ko Jums reikia, nes būtent ji padeda apraminti „proto žaidimus“.

2. Viskas apie įvairovę.

Vinyasa Yoga turi nemažai panašumų su Ashtanga Yoga, kurios metu pozos atliekamos tam tikra tvarka ir pajungus kvėpavimą. Tačiau jei Ashtanga Yogos kiekvienoje mokykloje mokomų pozų eiliškumas yra panašus, Vinyasa išsiskiria savo lankstumu ir galimybe improvizuoti.

Instruktoriai gali laisvai parinkti asanų eiliškumą savo nuožiūra ir nuolat įterpinėti kažką naujo bei netikėto. Tai suteikia pamokoms daugiau dinamikos ir neleidžia užvaldyti rutinai. 

3. Galite rasti sau geriausią jogos užsiėmimą.

Vinyasa Yogos kiekviena pamoka – vis nauja patirtis. Instruktoriai yra laisvi improvizuoti, todėl gali žaisti ne tik su asanomis, stiliais, tačiau ir muzikiniu fonu.

Jei nemėgstate rutinos – rinkitės Vinyasa Yoga.

4. Tikrinamos Jūsų ribos.

Nors Vinyasa Flow skamba lengvai ir atpalaiduojančiai, būtent ši jogos kryptis gali tapti tikru Jūsų fizinių sugebėjimų išbandymu. 

Ši jogos kryptis apjungia visus jogos stilius, todėl galite susidurti su pačiomis netikėčiausiomis asanomis. Vinyasa Yoga itin lavina jėgą, mobilumą ir balansą.

5. Tai puiki kardio treniruotė.

Kardio yra svarbi kiekvienos fitneso treniruotės sudedamoji dalis. Vinyasa treniruotės nuosekli seka garantuoja puikią širdies veiklą, nors pati treniruotė nėra greito tempo. Vienintelės poilsio akimirkos – tokios asanos, kaip „šuo žemyn“, po kurių seka ir vėl aktyvios asanos. Šiose treniruotėse tikrai teks paprakaituoti.

6. Ši treniruotė puikiai tinka naujokams.

Dėl šios jogos krypties įvairialypiškumo, Vinyasa Yoga ypatingai tinkama naujokams, kurie ras šioje kryptyje sveikų iššūkių. Taip pat tai puiki galimybė išmokti „pranayamos“ (jogos kvėpavimo) pagrindų, kadangi instruktorius nuolat pasako kuomet reikia įkvėpti, o kada iškvėpti.

7. Vinyasa Yoga - tiesiog smagu.

Dailiai persipynę judesiai bei puiki muzika – tai tarsi smagus šokis! Nėra nieko geriau už galimybę didžiuotis savimi, lengvai atliekant įmantrias jogos pozas.

Pajauskite kūno ir sielos harmoniją BODY LOUNGE namuose!

IŠMĖGINKITE

Vinyasa Yoga treniruotę

Related Posts

Leave a Reply