JUDĖTI. TOBULĖTI. ATRASTI.
+370 670 30061
JUDĖTI. TOBULĖTI. ATRASTI.
+370 670 30061

SVEIKOS NUGAROS

SVEIKOS NUGAROS I – III 16.30- 17.30

Užsiėmimas vyksta mažose grupėse, prižiūrint kvalifikuotam kineziterapeutui. Prieš užsiėmimą, esant poreikiui arba trenerio rekomendacijai atliekamas kūno analizės tyrimas bei dinaminis testas. Kurių metu yra lengviau įvertinti ne tik žmogaus kūno fizines ypatybes, laikyseną , skeleto būklę bet ir fizines galimybes. Tokiu būdu taikomi ir išskiriami tik kiekvenam individualiai aktualūs ir reikšmingi pratimai. Pratimai taikomi tik saugūs ir moksliškai pagrįsti. Jei žmogus negali atlikti pratimo ar jaučia skausmą , jam individualiai parenkama pratimo padėtis, priemonės bei sudėtingumas. Užsiėmimų metu kooreguojama laikysena, kvėpavimas, aktyvinami gilieji raumenys, gerinamas lankstumas, koreguojamas raumenų disbalansas, stiprinant linkusius silpnėti raumenis, nuimant krūvį nuo įtemptų, „perkrautų“ kūno raumenų. Taikoma daug funkcinių pratimų, kurių metu lavinamas funkcinis žmogaus pajėgumas, ugdomi kasdieninių taisyklingų judesių įgūdžiai. Supažindinama su ergonominėsmis darbo ir poilsio padėtimis. Užsiėmime naudojamos įvairios kineziterapinės priemonės (diedieji, mažieji kamuoliai, įvairios gumos, gymnastic lazdos, jėgos diržai, platformos, atramos ir kt.)

Svarbu žinoti:

Šis užsiėmimas skirtas vaikams nuo 16 metų amžiaus;

Su savimi turėti sportinę aprangą ir avalynę.

 

Spalio mėn. TYRIMAI bei KINEZITERAPEUTO konsultacija NEMOKAMAI

 

Užsiėmimus veda patyrusi kineziterapeutė Monika ir kineziterapeutas, pilates sertifikuotas instruktorius Artūras. Daugiau apie trenerius www.bodylounge.lt/ treneriai/

Daugiau info: www.bodylounge.lt, tel. +370 670 30061 arba fb paskyroje: BodyLoungeKlubas

NAUJIENOS

Leave a Reply

Naujienlaiškis

Dėkojame už apsilankymą BODY LOUNGE svetainėje ir tikimės pasimatyti mūsų treniruočių salėse! Norėdami gauti išskirtinius BODY LOUNGE treniruočių namų pasiūlymus ir naujienas bei tapti BODY LOUNGE bendruomenės dalimi, registruokitės čia suvesdami savo kontaktus.

Jeigu norėtumėte užsukti į treniruotes - spauskite nuorodą "Registruotis pirmai pamokai". ;)

5% nuolaida
Nieko nelaimėjote
Bandykite dar kartą..
Beveik!
10% nuolaida
5 € nuolaida
Nieko nelaimėjote
Šiandien nepasisekė
Beveik!
10 € nuolaida
Bandykite dar kartą..
Jums beveik pavyko
Pasinaudokite šansu laimėti prizą!
Suveskite savo el. pašto adresą ir sukite laimės ratą. Tai Jūsų proga laimėti puikių prizų!
Mūsų taisyklės:
  • Žaisti galite vieną kartą.
lt_LTLT