JUDĖTI. TOBULĖTI. ATRASTI.
+370 670 30061
JUDĖTI. TOBULĖTI. ATRASTI.
+370 670 30061

2 dalis nuo 13.30 tęsime AROMATINĘ GARSO KELIONĘ su RAIMONDU BINKAUSKU

Tai koncertas ir meditacija, terapija ir menas, procesas ir garso kelionė. Tai kaip skrydis smilgų viršūnes padais vos liečiant… pasakų pasaulis, bet tas tikras. Su pačiais gryniausiais eteriniais aliejais, parinktais šiam ypatingam vakarui… Garsais kurie paliečia vidinį žmogaus gylį.Patogiai atsigulus, užmerkiame akis ir pradedame matyti…Laukiame Jūsų su visa šeima, draugais, pora ir po vieną.

Garso Terapijos praktikas, Gongo meistras, menininkas. Trumpa biografija

Žmogaus balsas turi nuostabų gebėjimą keisti vidinę žmogaus būseną, palengvinti ar panaikinti fizinį skausmą, ligas. Tuo Raimondas Binkauskas įsitikino dar 1991m., kai visai atsitiktinai atrado obertoninį dainavimą. Gavęs kojos traumą, iš skausmo pradėjo dejuoti ir, skleisdamas įvairius garsus, pajuto, kad pakito proto būsena, ir jis gali ramiai priimti skausmą. Sąmoningai suvokęs kas nutiko, pradėjo eksperimentuoti su balsu vos pasitaikius progai. Atsirado gebėjimas intuityviai pajausti kokio garso, kokios melodijos reikia konkrečiam atvejui.

Būtina registracijaVIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS! P A S K U B Ė K I T E

Užsiregistravusiems iki gruodžio 5 d. – su nuolaida, registruojantis po 12 05 dienos renginio kaina po 10 eur (20 eur į abu renginius) susitikimas, gongai))

Registracija: el.p.: registracija@bodylounge.lt arba tel. 8670 30061

Related Posts

Leave a Reply